top of page

Otel Terliği

Ürünlere logo ve tasarım baskı 

print.webp

Kozmetik şişelere etiket ve tampon baskı alternatifleri

etiket baskı
tampon baskı

Kapak çeşitleri ve renk seçenekleri 

Kapaklar final1_edited.png
Gramaj Esans1.webp

   Gramaj,      renk ve esans opsiyonları 

Düşük adetlerdeki talepler için koli bazlı standart baskılı hazır ürünler 

koli1.webp

Otel Terliği Bölümleri

otel-terliği-bölümleri

Üst Saya
Logo baskısı yapılan bölüm

Taban Biyesi

Taban
Eva malzeme

Üst Saya Biyesi

İç Saya
Çift kat terliklerde saya iki kat olarak imal edilerek iç saya oluşturulur.

Taban Üzeri
Eva üzerine tercih edilen modele bağlı olarak sünger konulabilmekte ve saya kaplanmaktadır.

Taban Altı
Tercihe bağlı olarak düz , şoklu veya kaymaz taban olarak imal edilmektedir.

Otel Terliği Türleri

 

Premium Kalite Otel Terliği

Kadife Pamuk Terlik (Tek-Çift Kat)

Kadife Polyester Terlik (Tek-Çift Kat)

 

Üst - Orta Kalite Otel Terliği

Pamuk Havlu Terlik (Tek-Çift Kat)

Polyester/Petek Havlu Terlik (Tek-Çift Kat)

Orta-Alt Kalite Otel Terliği

Tela Terlik (2/3 mm, Sayalı/ Sayasız, Süngerli-Süngersiz Taban.)

 

Spa Terliği (Eva Hammadde) 

Otel terliği, konukların konforunu ve rahatlığını sağlamak amacıyla tasarlanmış ürünlerdir. Otel terliği üretim sürecimiz, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan adımları içerir.

Otel terliği üretiminde ilk aşama, malzeme seçimidir. Üretimde talebe istinaden tela, polyester havlu, pamuk havlu ve kadife havlu ve tabanda eva malzeme kullanılmaktadır.

Ardından ortalama adetlere göre seçilen malzeme kesilir.

Kesim aşamasının ardından varsa logo baskısı yapılır. Sonrasında terliklerin dikimi başlar. Deneyimli dikiş ekiplerimiz, her bir terliğin dikkatli bir şekilde dikimini gerçekleştirir. Kaliteli dikiş ve biye yardımı ile her bir terlik sağlam bir şekilde dikilir.

Son aşama, kalite kontrol ve paketleme sürecidir. Her bir terlik, kalite standartlarımıza uygun olarak titizlikle kontrol edilir. Herhangi bir hata veya kusur tespit edildiğinde ayırılır. Ardından, terlikler özenle paketlenir ve müşterilere ulaştırılmak üzere depoya hazırlanır.

Üretim sürecimiz, yılların deneyimine dayanan uzmanlık ve özenle yürütülen adımları içerir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için kaliteye odaklanıyor ve her bir otel terliğinin konforlu ve dayanıklı olmasını garanti ediyoruz. Müşterilerimize rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan otel terliklerimiz, kaliteli malzemeler ve ustalıkla tamamlanan üretim sürecimizle ön plana çıkmaktadır."

tela terlik

havlu terlik

tek kullanımlık terlik

Otel terliği, diğer bir değişle                                   ,  otel ve benzeri konaklama işletmeleri başta olmak üzere; hastaneler, klinikler, hamamlar, saunalar ve spa tesisleri tarafından da kullanılmaktadır.

Düşük bütçelerde                 grubu öne çıkmaktadır. Taban kalınlığı ve kullanılan hammadde miktarına bağlı olarak tela terlikler içinde de farklı kalite sınıfları mevcuttur.Orta düzey bütçelerde tesis standartlarına bağlı olarak                    grubu tek ve çift kat seçenekleri ile önerilebilmektedir. Daha yüksek bütçelerde ise kadife  terlik grubu daha kalın taban seçenekleri ile sunulabilmektedir. Havlu ve kadife terlik gruplarında pamuk ve polyester hammadde seçenekleri mevcuttur.

Otel terliği çeşitleri kullanım alanına bağlı olarak da değişiklik göstermektedir. Hamam, sauna, masaj ve spa salonları gibi ıslak alanlarda ağırlıklı olarak tamamı eva ürün tercih edilmekte, kaymaz taban ile güvenlik ön planda tutulmaktadır.
Otel terliklerinde kurumsallığı yansıtabilmek adına farklı yöntemlerle logo baskı uygulaması yapılabilmekte, tüm terlikler tek tek paketlenerek misafirlerin beğenisine sunulmaktadır.
Misafirlerinize ayrıcalıklı ürünler sunabilmek, her bütçeye uygun farklı otel terliği modelleri arasından size uygun olan ürüne karar verebilmek ve terlik fiyatları hakkında bilgi almak üzere bizlerle iletişime geçmenizi rica ederiz.